Lana Del Rey – nowy winyl w 2021

Po pewnych artystach zawsze można spodziewać się przyzwoitych i przemyślanych albumów, które dostaną docenione nie tylko przez wiernych fanów, ale i postronnych obserwatorów. Do takich artystek należy Lana Del Rey. Kolejny raz ten amerykański, uwodzicielski głos znalazł się na bardzo interesującym winylu „Chemtrails Over The Country Club”, którego koneserzy dobrej muzyki nie powinni pominąć.

Nowa płyta winylowa od Lany Del Rey

Lana Del Rey w ostatnim czasie regularnie dostarcza nowego materiału muzycznego swoim fanom. Co dwa lata mogą oni liczyć na kolejny album. Po „Lust for Life” z 2017 i „Norman Fucking Rockwell!” z 2019, w 2021 roku przyszła pora na płytę „Chemtrails Over The Country Club”. Album jak zwykle u tej artystki zawiera spójne ze sobą kompozycje, pełne głębokich przemyśleń czy romantycznych historii. Słuchanie najnowszej płyty winylowej Lany Del Rey zdecydowanie uspokaja i relaksuje. Idealnie nadaje się na spokojne letnie wieczory czy jesienną zawieruchę. 

winyl lana del rey

Lana Del Rey – winyl Chemtrails Over The Country Club

Najnowsza płyta winylowa Lany Del Rey, została zatytułowana „Chemtrails Over The Country Club”. Oprócz klasycznego wydania na czarnym winylu, na rynku dostępne są również płyty żółta lub czerwona. Na jednopłytowym wydaniu znalazło się miejsce na 11 świetnych kawałków tej amerykańskiej wokalistki. Zdecydowanie w ucho wpadają takie tytuły jak „Chemtrails Over The Country Club”, „Let Me Love You Like a Woman”, „Wild at Heart” czy „Yosemite”. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników tego uwodzicielskiego głosu.