Różnorodne gniazda gitarowe w atrakcyjnych cenach

Niejeden gitarzysta spotkał się ze zużyciem lub uszkodzeniem gniazda jack w gitarze, co w efekcie negatywnie przełożyło się na jakość emitowanego dźwięku. Własnoręczne naprawy częstokroć okazują się nieskuteczne, dlatego zazwyczaj w takich przypadkach zalecana jest wymiana całego gniazda.

gniazda gitarowe
Fot. taniestruny.pl – Gniazdo gitarowe

 

Problemy z gniazdem jack objawiają się najczęściej buczeniem, charczeniem i szumami wydobywającymi się z głośnika podczas podłączania gitary i manipulacji kablem. Czasem problem ten da się zażegnać kosmetyczną naprawą, na przykład dokręceniem gniazda albo przylutowaniem kabelka, ale w większości przypadków zalecana jest całościowa wymiana gniazda. Jest to dużo lepsze rozwiązanie zwłaszcza w przypadku gitar, które są mocno eksploatowane i które mają już szereg wysłużonych lat na karku.

Jeśli gniazdo Twojego „wiosła” jest niesprawne i co rusz daje Ci się we znaki emitując dziwne szumy, chrzęsty i trzaski, warto zastanowić się nad jego wymianą. Oferujemy gniazda gitarowe w przystępnych cenach przeznaczone zarówno do gitar elektrycznych, jak i basowych. Wszystkie gniazda charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów i precyzyjnością wykonania. Dostępne w naszym asortymencie gniazda posiadają zróżnicowane parametry, przeznaczone są do amatorskich albo profesjonalnych zastosowań.

Dodaj komentarz