Kolędy na płytach winylowych – najlepsze nagrania świąteczne dla Twojej kolekcji

Niezależnie od tego, czy jesteś fanatykiem winyli, czy dopiero zaczynasz odkrywać ten format, prawdopodobnie natknąłeś się na kilka najlepszych płyt do swojej kolekcji. Możesz nawet wiedzieć, które z nich warto dodać do swojej rosnącej kolekcji.

Albumy świąteczne na płytach winylowych

Ale jak znaleźć nowe rzeczy, które pasują do tego, co już masz? Cóż, mamy dobrą wiadomość – co roku wychodzi tak wiele niesamowitych nowych albumów świątecznych, że łatwo zakochać się w nich na nowo. Te albumy są doskonałym dodatkiem do każdej kolekcji miłośników winyli; zawierają klasyczne aranżacje kolęd i wprowadzą Cię w świąteczny nastrój od początku do końca.

Nie ma znaczenia, czy nie masz gramofonu lub czy chcesz tylko jeden album na razie; te nowe wydania na pewno sprawią, że inni będą podekscytowani używaniem tego wspaniałego medium w ich domu też.

Kolekcje muzyki na winylach

Jeśli szukasz albumu, który jest idealny na świąteczne przyjęcia i spotkania, pokochasz A Christmas Celebration. Znajdziesz na nim wszystkie ulubione kolędy wraz z nowymi, świeżymi aranżacjami artystów takich jak Sarah Jarosz, Dan Fogelberg i wielu innych.

Oprócz nowych aranżacji, album zawiera również dwie wyjątkowe piosenki, które mogą służyć jako idealny otwieracz. Po pierwsze, jest to radosny i żywy „Christmas In The Treetops”, który celebruje majestatyczność pory roku, a jednocześnie ujmuje piękno przyrody.

Popularne – winylowe składanki kolędowe

Kolejna piosenka, „This Christmas”, jest słodką i przemyślaną odą do ducha sezonu i może być wykorzystana jako przemyślany przerywnik pomiędzy kolejnymi kolędami. Na winylach https://winylownia.pl/pl/series/plyty-swiateczne-22.html znajdziesz także współpracę pomiędzy córkami bliźniakami Elvisa Presleya i piosenkarzem R&B Kennym Rogersem. Od dziesięcioleci ludzie z utęsknieniem czekali na ten klasyczny duet pomiędzy Królem Rock and Rolla i tą niezwykłą parą wokalną, a teraz wreszcie jest.

Kolejnym powodem, dla którego ten konkretny Blue Christmas jest tak wyjątkowy jest to, że został nagrany w Nashville, gdzie był miksowany przez tę samą osobę, która miksowała legendarne Sun Sessions, a jego masteringiem zajęła się ta sama osoba, która miksowała trzy albumy Beatlesów. To prawdziwa rzadkość i sprawia, że jest to jeden z najbardziej autentycznych i autentycznie brzmiących bluesowych albumów świątecznych w historii.

Kompilacja świątecznych utworów od takich artystów jak Josh Groban, Kelly Swift i Barry Manilow; to także idealny sposób na wejście w świąteczny format winyli.